شرکت سیم و کابل ابهر

   شركت سیم و كابل ابهر كه یك شركت كاملا خصوصی بوده، در سال 1992 توسط شخصی كارآفرین و مبتكر بنام مرحوم مهندس حسین كلاهی در استان زنجان كه كاملا نزدیك شهر و در دسترس شبكه وسیع خطوط راه آهن قرار داشته و از هر جهت از نظر حمل و نقل و هزینه های بندری و شهری مقرون بصرفه میباشد تاسیس گردیده است. با شروع تولید از سال 1995 و توسعه امكانات و تواناهائی كه از هر جهت وجود داشت این شركت توانست با تولید كنندگان دیگری كه جندین دهه قبل شروع به اینكار نموده بودند رقابت نموده تا جائیكه در رده یكی از بزرگترین تولیدكنندگان بی رقیب خود قرارگیرد. شركت سیم و كابل ابهر هم اكنون با در اختیار داشتن 600 نفر پرسنل مجرب شامل 60 نفر مهندس عالیرتبه بطور تمام وقت در زمینی به مساحت 68000 متر مربع مسقف و 540000 متر مربع فضای آزاد مشغول فعالیت میباشد.

   این شركت در حال حاضر بزرگترین و عمده ترین تامین كننده كابلهای ویژه جهت صنایع هیدرو كاربن های ایران ( صنایع گاز و نفت ) بشمار رفته و علاوه بر تامین نیازمندی های تعداد زیادی از پروژه هائی كه شرح مختصر آنها در لیست رفرانس مشتریان داده شده است ، تعداد بیشماری از پروژه های موجود دیگر را تامین مینماید.

   ضمنا جهت مزید اطلاع یادآوری میگردد شركت سیم و كابل ابهر از سال 1997 مفتخر به اخذ گواهی ISO گردیده و با ممیزیهای انجام یافته توانسته است گواهینامه های تضمین كیفیت:2000 ISO 9001 خود را كسب نماید.

خدمات حرفه اي انجام شده توسط شرکت برجاس در زمينه نرم افزار و مشاوره مديريت به شرح ذیل میباشد:

  • مدلينگ و بهينه سازي و مهندسي مجدد فرآيندها (BPM,BPI,BPR)،بر اساس APQC Framework،رویکرد معماری سازمانی
  • ارزیابی و انتخاب ERP
  • نرم افزار مدل سازی SA
  • ايجاد و اجرای نقشه راه ERP