شرکت ایران رادیاتور

   شركت رادياتور ايران در سال 1341 با ظرفيت توليد سالانه 15 تا 30 هزار قطعه رادياتور خودرو به عنوان اولين واحد صنعتي توليد كننده رادياتور در كشور تاسيس شد و در حال حاضر با بهره گيري از امكانات پيشرفته و نيروي انساني متخصص يكي از بزرگترين توليد كنندگان انواع رادياتور و مبدل هاي حرارتي در خاور ميانه بشمار مي آيد.

   خطوط توليد كارخانه با مساحتي معادل 15.000 متر مربع و بخش هاي مكانيزه ، آزمايشگاه، تحقيقات، انبار، بازرگاني، اداري و مالي با مساحتي بالغ بر 31.000 متر مربع، 700 نفر پرسنل متخصص را جهت توليد انبوه انواع رادياتورهاي مسي، برنجي و آلومينيومي و سيستم هاي خنك كننده از بخاري اتومبيل تا مبدل هاي عظيم حرارتي براي صنايع مختلف در خود جاي داده است.

   شركت رادياتور ايران به منظور حضور در بازارهاي جهاني و استفاده از تكنولوژي روز دنيا در جهت توليد رادياتورهاي آلومينيومي با مخازن پلاستيكي دو اقدام اساسي ذيل را به عمل آورده است:

  • تاسيس شركت مستقلي به نام "تينا صنعت مبدل" كه با بهره گيري از ماشين آلات مدرن و برخورداري از پشتيباني تكنولوژيك شركت هاي معتبر بين المللي در حال حاضر امكان توليد ساليانه 300.000 قطعه رادياتور آلومينيومي را فراهم آورده است.
  • راه اندازي چند خط جديد توليد محصولات آلومينيومي در شركت رادياتور ايران در ابتداي سال 83 كه ظرفيت اين مجموعه در سال بالغ بر 1.700.000 قطعه انواع رادياتور هاي آلومينيومي مورد نياز صنعت خودرو و ... خواهد بود.

خدمات حرفه اي انجام شده توسط شرکت برجاس در زمينه شبکه مخابرات و مشاوره مديريت به شرح ذیل میباشد:

  • ارزيابي احتياجات اوليه شبکه
  • طراحي ساختمان شبکه براي محيط داخل شرکت بصورت LAN